Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 nije vic ali nwm :P

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
libra

libra


Broj poruka : 50
Godina : 33
Datum upisa : 15.07.2008

nije vic ali nwm :P Empty
PočaljiNaslov: nije vic ali nwm :P   nije vic ali nwm :P Icon_minitimePet Jul 18, 2008 1:16 am

haha sto sam procitao kod ovog daki81 lika na profilu sto mu je farma poslala xD

Farma:

OI ratniche shume!!!! Ove zuraje shto pravish u mom selu bash je gotivna samo puno otimash novaca... Kontam ja taj biznis, PDV, porez, predjeni put, ruke itd. Pa ako mozemo da se dogovorimo oko placanja poshto ja kriziram ne od dopa, al mozda cu i pocheti da se dopujem jer svaki put kad vidim ono shto si mi oteo ocu da se roknem. Keva me je 2 puta skinula sa veshala i 3 puta me vadila iz Wc shkoljke. Nego pazi sad imam ja sestru u svari 2. Jedna je tako mojih godina ima oko 17-18 nem pojma, al dobra je pichka od tetke je pa nem pojma koliko ima godina... Kad joj je rodjendan ni ne obracam paznju na godine vec na onu klopu na stolu tako da nemoj da me krivish shto sam glup. E mogao bi ja nju da nateram da ti popushi il tako neshto Smile ne znam ja kako se to radi al ona sigurno rastura, a ti meni da ostavish resurse ako nije frka, ona nek nadoknadi sve te resurse... A ona druga je mala tako da ako hocesh gulash da kuvash il kotlic sa ortacima da kuvash dacu ti mesine za dz. Ae buraz ako cesh ignorisati shta ti pricham onda mi barem reci da cesh me ljushtiti i dalje. Sila nek je sa tobom!


odgovor:

haha najbolje pismo koje sam dobio do sada x))), necu te smarati veceras to nemoj brines, a za kasnije ce da caskamo jos... ae uzivaj Smile


Farma:

To ratniche Bog te blagoslivio!!! Ode sad da ukrotim sestru da je vezem za gepek i dolecem sa gajbom piva!!! A kad odluchish da pravish zuraju u mom selu onda mi javi da spremim resuse da mogu da ti platim valjano ne ovako na rate.... E da onu malu sam vec stavi u zamrzivach bice sveza za kotlic, ja mislim da je bila okupana...


:O
Nazad na vrh Ići dole
darko-83

darko-83


Broj poruka : 58
Godina : 41
Location : Čačak
Datum upisa : 12.07.2008

nije vic ali nwm :P Empty
PočaljiNaslov: Re: nije vic ali nwm :P   nije vic ali nwm :P Icon_minitimePet Jul 18, 2008 1:34 am

video sam odavno to, umro sam od smeha
a vidi ovo

пет сати ујутру...
ти заборављаш на време...
одавно пребрино...
све своје бриге и проблеме
полако почиње...
да долази ти главе...
тај стални компромис...
између будног сна и јаве
као кроз маглу сад...
ређају се слике...
твоја победа...
сан због кога дишеш
шаљеш нападе...
адреналин скаче...
чекаш извештај...
да кренуо би јаче
скаут враћа се...
ти нервозно га чекаш...
глава пада ти...
ал јој инат неда
20 фаланги...
разлог је због кога...
ноћу не спаваш...
то је твоја дрога
дал је вредело...
не размишљаш о томе...
да ипак тако је...
можда би видео симптоме
твоје болести...
што узела је маха...
нема помоћи...
јер гора је од рака
они што спавају...
нетребају да се чуде...
постоји одговор...
травиан је сјебо људе
Nazad na vrh Ići dole
 
nije vic ali nwm :P
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» nije vic, ali nema veze...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zabava :: Vicevi-
Skoči na: